Went to buy nasi lemak for breakfast just now. There’s sotong curry, potato sambal, some vege and as usual, satu biji telur! It cost me RM5.30 for it. I told to myself, "Oh, how expensive!"… When I started to dig in, I find it difficult to finish all at one go… Too big portion. Well, I’ll save the leftovers for lunch then… Now, I think it’s worth it. It only cost RM2.65 per meal today! Great! This is what I call – REAL DEAL COMBO MEAL!